قوانین مجموعه کپی تریدینگ و کانال سیگنال

لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید

۱- مبلغ وارد شده باید مبلغی مازاد بر درآمد و یا پس انداز شما باشد. لطفا از وارد کردن مبالغ سرمایه های اصلی زندگی‌ مثل ماشین، خانه، طلا، وام و یا قرض جدا خودداری فرمایید.

۲- کانال سیگنال، کپی تردینگ و سیگنال های NFT یک خدمت کاملا رایگان برای بچه های دوره ترید مستری میباشد؛ پس در صورت عدم تمایل به حضور در این کانال ها، به هیچ وجه مبلغی از ثبت نام شما عودت داده نمی شود.

۳- برآیند در کپی تردینگ بین ۲۰ الی ۴۰ درصد به صورت ماهیانه میباشد. لذا از ناراحتی و یا خوشحالی در ارتباط با هرگونه سود یا ضرر در روز های اولیه جدا خودداری فرمایید.

۴- در تمام دنیا، با توجه به قانون FATF تمامی ایرانی ها از اخذ خدمات مالی در بروکر های دنیا تحریم هستند؛ پس مقدار پولی در بروکر ها وارد نمایید که در صورت از دست دادن دچار مشکلی‌ در زندگی روزمره خود نشوید.

۵- مدیریت ریسک و حجم معاملات به عهده شخص شما میباشد و در صورت اشتباه و یا کال شدن، هیچ مسئولیتی متوجه مجموعه نخواهد شد.

۶- در قسمت تنظیمات کپی تریدینگ در بخش Risk Management، میتوانید مقدار کل ضرر خود را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر از سرمایه ۵٪ ضرر شد، حساب از کپی تریدینگ خارج شود و با این روش میتوانید از ضرر بیشتر خود جلوگیری نمایید و کاملا از سیستم خارج شوید.

۷- مجموعه در قبال هرگونه سود و ضرر شما هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ پس در هر لحظه میتوانید تصمیم به ادامه و یا قطع پروسه داشته باشید.

جهت تکمیل فرم :
اطلاعات خود را وارد نمایید، ضمن آنکه به عکس کارت ملی و یک متن دست نویس با چهره مشخص شما نیاز داریم. اطلاعات و نمونه عکس ها در ادامه برای شما مشخص شده است

این متن را به صورت کاملا دقیق با اطلاعات خود در یک برگه به صورت واضح با خط خوانا بنویسید

اینجانب ………. فرزند ………. با شماره ملی ………. با اطلاع کامل در خصوص بازار های مالی در مورد سود و ضرر، تمامی قوانین مجموعه آقای سپهر پارسا را می پذیرم و حق هرگونه شکایت و پیگیری را از خود سلب می نمایم.

امضا به همراه تاریخ

نمونه عکس کارت ملی با کیفیت مناسب
نمونه عکس فردی در کنار متن دست نویس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

حداکثر اندازه فایل: 3 MB.
حداکثر اندازه فایل: 3 MB.

Scroll to Top